close
تبلیغات در اینترنت

رونالدو : به مسی و مورینیو رای می دهم


درباره سايت درباره سايت
مسی
سلام به وبلاگم خوش آومدید لطفآنظر بدید اگر قصد تبادل لینک داریدبه سیستم تبادل لینک هوشمند بروید

آرشيو آرشيو

1395

1392

1391

1390

1391

1390


بازی بعد مسی بازی بعد مسی
پنج شنبه، 9 آذر 1391
دور برگشت 1/16 جام حذفی

بارسلونا
VS
آلاوز
ورزشگاه: نیوکمپ
ساعت 00:00 بامداد (به وقت ایران)

نتیجه بازي قبل مسی نتیجه بازي قبل مسی
یکشنبه، 5 آذر 1391
هفته 13 لالیگا

لوانته
0-4
بارسلونا
گلها: مسی (2)، اینیستا، فابرگاس

آنتی رئال آنتی رئال

527059 471539926202408 729318945 n Lionel Vs Cristiano 2012


لوگوی ما لوگوی ما

نويسندگان نويسندگان

ismail7 (692)

اسماعیل مرتضایی (0)


جستجوگر پيشرفته سايت
?
آخرين ارسال هاي انجمن
آخرين ارسال هاي انجمن


رونالدو : به مسی و مورینیو رای می دهم


رونالدوی برزیلی، لیونل مسی را مستحق دریافت توپ طلا می داند و درباره مورینیو می گوید: جایزه بهترین مربی را به ژوزه مورینیو خواهم داد. او این جایزه را به خاطر سازماندهی تاکیتکی و مدل تمرینی اش می تواند بگیرد.
رونالدو : به مسی و مورینیو رای می دهم


 برنده جایزه بهترین بازیکن جهان در سال های ۱۹۹۶، ۱۹۹۷ و ،۲۰۰۲ نازارو دلیما رونالدو معتقد است رسیدن به توپ طلا آرزوی هر کسی است و این اتفاقی است که طی یک سال سرنوشت آن رقم می خورد.


پدیده فوتبال جهان در گفتگو با سایت فیفا در خصوص توپ طلای سال ۲۰۱۲ صحبت کرد و از تائیر این جایزه بر روی بازیکنان گفت.
رونالدوی برزیلی، لیونل مسی را مستحق دریافت توپ طلا می داند و درباره مورینیو می گوید: جایزه بهترین مربی را به ژوزه مورینیو خواهم داد. او این جایزه را به خاطر سازماندهی تاکیتکی و مدل تمرینی اش می تواند بگیرد.
رونالدو : به مسی و مورینیو رای می دهم


برنده جایزه بهترین بازیکن جهان در سال های ۱۹۹۶، ۱۹۹۷ و ،۲۰۰۲ نازارو دلیما رونالدو معتقد است رسیدن به توپ طلا آرزوی هر کسی است و این اتفاقی است که طی یک سال سرنوشت آن رقم می خورد.پدیده فوتبال جهان در گفتگو با سایت فیفا در خصوص توپ طلای سال ۲۰۱۲ صحبت کرد و از تائیر این جایزه بر روی بازیکنان گفت.


وقتی تو بازیکن بودی، همین موقع از سال بود که رای گیری فیفا برای برنده توپ طلا صورت گرفت. آیا تصور می کردی این جایزه ویژه را بدست بیاوری؟


این آرزوی هر بازیکنی است که به عنوان بهترین بازیکن دنیا شناخته شود. طبیعتا در سال فقط یک بازیکن می تواند این جایزه را از آن خود کند اما این چیزی نیست که الان فقط بازیکنان به آن فکر کنند بلکه این اتفاقی است که در تمام طول سال ذهن شما را مشغول می کند. چون این جایزه، ثمره بازی خوب شما در طول یک سال است و در کنار آن نتیجه گلزنی برای تیم، بدست آوردن عناوین مختلف و ارزشمندی شما برای تیم است که از اهمیت زیادی برخوردار است. در حقیقت مجموعه ای از ضوابط و قوانین در کنار هم هستند که برنده نهایی توپ طلا را مشخص می کنند.

انتخاب تو به عنوان بهترین بازیکن فوتبال جهان چه تائیراتی را در زندگی تو داشت؟ آیا منتقدانت بعد از اینکه این جایزه را گرفتی، با تو رفتارشان محترمانه شد؟

دفعه اول از ویژگی خاصی برخوردار بود. اتفاق خیلی خوب و دوست داشتنی بود و چون من انتظارش را نداشتم، شگفت انگیز بود. شما از طرف منتقدانتان مورد احترام قرار می گیرید اما هم زمان با دریافت این جایزه حس احساس مسئولیت تان هم افزایش می یابد و فشارها برای حفظ این سطح و جایگاه بر روی شما بیشتر از قبل می شود.

از بسیاری جهات این حس، احساس مسئولیت خوب است، من بارها این را گفتم که داشتن حس مسئولیت حداقل برای من بهتر است چون من این را به انگیزه و انرژی تبدیل می کنم و می توانم بهتر عمل کنم.

فکر می کنی سال ۱۹۹۶ سالی بود که زندگی تو با بیشترین تغییرات همراه بود؟ تو با بازی در باشگاه آیندهوون آغاز کردی و اولین جایگاه را برای برزیل در المپیک آتلانتا کسب کردی و به این ترتیب، شانس رفتن به بارسلونا را به دست آوردی و در نهایت هم به عنوان بهترین بازیکن جهان انتخاب شدی ...

آن سال، سال فوق العاده ای بود، من کارم را با بازی در تیم سلسائو برزیلرا آغاز کردم، هر چند که برای تیم سرنوشت ساز بودم اما به تیم بارسلونا منتقل شدم. آن سال، سال تصمیمات مهمی بود چرا که تصمیم گیری در مورد تغییر باشگاه و چنین قدمی را برداشتن، کار راحتی نبود. اما من با رغبت پیشنهاد بارسا را پذیرفتم و به این تیم ملحق شدم و با تمرکز بر روی بازی ها، در این تیم ماندگار شدم.

چطور حسی بود وقتی برای سومین بار جایزه بهترین بازیکن را در سال ۲۰۰۲ از آن خود کردی؟ آیا این روشی ایده آل برای بازگشت تحسین برانگیز بعد از یکسال مصدومیت بود؟

من فکر می کنم، مثل یک معجزه بود که توانستم عنوان بهترین بازیکن را کسب کنم چرا که آن بیشتر یک موفقیت شخصی بود. من یک سال و نیم برای درمان مصدومیتم جنگیدم و بازی در جام جهانی ۲۰۰۲ پاداشی بود که به من داده شد. من عالی بازی کردم، بهترین گلزن رقابت ها شدم و در نهایت هم برنده جایزه بهترین بازیکن شدم. این برد حتی شاید مهمتر از برد اولم باشد چرا که با وجود مشکلات بدست آمد.

آیا بازیکن دیگر نیز وجود داشت که تو با او رقابت داشته باشی؟ مثلا زین الدین زیدان کسی که سه بار برنده جایزه بهترین بازیکن جهان شد؟

می خواهم بگویم رقابت در آن دوره بسیار تنگانتگ تر از امروز بود. اما یک وقتی زیدان و ریوالدو برنده این جایزه بودند و بعد لوئیس فیگو و من و بعد ما هم رونالدینهو آمد. اما برای یک رقابت تنگاتنگ بهترین کار جنگیدن است، در آن زمان هر کسی این جایزه را از آن خود کرد، سزاوار آن بود. زیدان و من هردو برای سال ها از نامزدهای دریافت این جایزه بودیم که او هم سه بار برنده جایزه بهترین بازیکن جهان شد من هم همین طور.

به نظرت آیا نیمار می تواند در کنار نام های بزرگ دریافت جایزه بهترین بازیکن قرار بگیرد؟

نیمار بازیکن برزیلی بزرگی است. چندی پیش من گفتم که او نیاز دارد که به اروپا بیاید و بازی کند تا استعدادهایش را پروش داده و آنها را به تمام دنیا نشان دهد. دیر یا زود این اتفاق می افتد، او می آید و برای تیم های اروپایی بازی خواهد کرد و او هم روزی در جمع دریافت کنندگان توپ طلا قرار خواهد گرفت.

این یک چیزی شبیه به روزهای اول کار تو در سلسائوست. او هنوز خیلی جوان است اما انتظارات زیادی از او وجود دارد. توصیه های تو به او چیست؟

هیچ رمز و رازی وجود ندارد. من همیشه می گویم که کلید موفقیت، تمرکز کردن روی فوتبال است. او تمرکز زیادی بر روی فوتبال دارد و در کارش نظم دارد. نیمار همیشه با هدف بازی می کند پس چیزی خاصی وجود ندارد که من به او بگویم. من مطمئنم که دیر یا زود او به اروپا خواهد آمد و به تمام دنیا ثابت خواهد کرد که برزیلی ها هنوز مولد استعدادهای بزرگی هستند.

اگر تو می توانستی امسال رای بدهی ، چه کسی را به عنوان برنده توپ طلا انتخاب می کردی و چرا؟

در حال حاضر بین مسی و کریستین رونالدو رقابت شدیدی وجود دارد. هر چند که اینیستا و ژاوی هم جزو بهترنی ها هستند و بازیکنان افسانه ای به شمار می روند. البته رای من برای مسی خواهد بود چرا که او علاوه بر قاطعیت در به ثمر رساندن گل ها و دریافت جوایز قادر است که فوتبال متفاوت و جادویی را ارائه دهد.

و انتخاب تو به عنوان بهترین سرمربی فوتبال مردان جهان چه کسی خواهد بود و چرا؟

من جایزه بهترین مربی را به ژوزه مورینیو خواهم داد. من دنیای فوتبال را خیلی خوب می شناسم. او این جایزه را به خاطر سازماندهی تاکیتکی، برنامه ها و مدل تمرینی اش می تواند بگیرد.

در جام جهانی فوتبال چه کسانی به عنوان بازیکن می توانند انتخاب تو باشند؟

من به سراغ ایکر کاسیاس، دانیل آلوس، سرجیو راموس، جان تری و در سمت چپ ... شاید روبرتو کارلوس؟ ( می خندد) و مارسلو از رئال مادرید. و در خط میانی ژاوی، اینیستیاو فرانک لمپارد انتخاب من هستند و در حمله کریستیانو رونالدو، مسی و نیمار را خواهم داشت.

اگر الان دوره تو بود، آیا فکر می کنی هنوزمی توانستی جایزه پوسکاس فیفا را کسب کنی؟

فکر می کنم، گلی که در بارسا مقابل کومپوستلا در ۱۲ اکتبر ۱۹۹۶ زدم، مشهورترین گلم بود . معتقدم که این گل، برنده جایزه بود.

و بهترین بازی تو در جام جهانی؟

شاید در فینال جام جهانی ۲۰۰۲ مقابل تیم آلمان باشد و گل دومی که زدم.برچسب ها : رونالدو : به مسی و مورینیو رای می دهم مسی لیو مسی messi lionel messi lio messi
ارسال شده در : چهارشنبه 24 آبان 1391 - توسط : ismail7
بازديد : 34 بار نظر دهيد! [ ]


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

پيوند ها پيوند ها'

تبادل لينک تبادل لينک تبادل لينک تبادل لينک

 • دانلود آهنگ جدید

  کانون هواداران استقلال تهران


 • جدول لالیگا جدول لالیگا  گلزنان برتر لیگ اسپانیا گلزنان برتر لیگ اسپانیا  رده بندی باشگاه های اروپایی رده بندی باشگاه های اروپایی

  لباسهای این فصل مسی لباسهای این فصل مسی

  پخش مستقیم بازی های فوتبال پخش مستقیم بازی های فوتبال  صفحه اول روزنامه های ورزشی صفحه اول روزنامه های ورزشی

  بک لينک بک لينک
  خرید گیفت کارت ارزان اسپاتیفای استیم
  خرید آنلاین گیفت کارت گوگل پلی با گیفتی دات کام
  خاک پوششی
  تور ارزان کیش لحظه آخری
  هتل های 5 ستاره کیش
  تور کیش از مشهد لحظه آخری
  تور کیش نوروز 95
  دیدنی های جزیره کیش
  بلیط کیش ارزان قیمت
  بلیط پرواز کیش
  خرید گیفت کارت آیتونز و گوگل پلی
  بزرگترین مرکز خرید و فروش گیفت کارت
  تور ارزان کیش نوروز 95